Nejlepší čistič řetězu na trhu je od nás

     

     Jsme rádi, že naše výrobky získávají ceny nejen v zahraničí, ale už i v České republice. To je dokladem, že výrobky od společnosti D.R. O.K. Wack chemii jsou na špičce nabízených výrobků v oblasti autokosmetiky a motokosmetiky, a proto je přirozené, že stále více zákazníků vyhledává právě naše produkty v nabité konkurenci.
    

     V dubnovém vydání magazínu Motocykl (4/15 str.) Se náš výrobek S 100 gelový čistič řetězů stal celkovým vítězem srovnávacího testu, kde v konkurenci dalších devíti výrobků získal první místo s nejvyšším počtem bodů. Konkurenci porazil zejména v účinnosti čištění řetězů, v šetrnosti k plastům a výtěžnosti což je poměr ceny a výkonu.
Nejlepší čistič řetězu na trhu je od nás.

JAK SPRÁVNĚ ČISTIT A MAZAT ŘETĚZ ❘ ČTYŘI TIPY NA ÚDRŽBU

     Způsob čištění závisí na tom, jestli máte řetěz O-kroužky (většina strojů) anebo se jedná o netěsněný řetěz (starší motocykly, krosky). Frekvence čištění záleží na znečištění řetězu a podmínkách provozu (bláto, déšť...). Po čištění a vysušení je nutné řetěz vždy namazat.

NA ŘETĚZ S KROUŽKY není vhodné používat benzin, naftu ani (někdy doporučovaný) petrolej, protože může dojít k poškození těsnicích kroužků. Benzin nebo petrolej je možné použít pouze u netěsněných řetězů.

POKUD USAZENÁ MASTNÁ ŠPÍNA nejde dolů, použijte u řetězů s kroužky měkký kartáč. Na netěsněný řetěz lze použít i kartáč ocelový.

ROZPUŠTĚNÉ NEČISTOTY je vhodné utřít hadrem nebo ubrouskem, příp. Spláchnout vodou. Tlakové mytí řetězům nevadí, těsněné řetězy ale není vhodné umývat párou. Po vysušení je třeba řetěz neprodleně namazat (to se samozřejmě týká i těsněných řetězů).