Účinný boj se škrábanci

 

     Moderní autolaky jsou dostatečně odolné, aby si uchovali svůj lesk, ale postupem času se krásný lesk vytrácí a objevují se škrábance na laku. Jsou to hlavně škrábance od špatně udržovaných mycích linek, škrábance pod klikami dveří, škrábance způsobené od nákupních tašek, keřů a pod..  Na našem trhu je mnoho výrobků, které slibují odstranění jizev z našich aut, ale většina z nich v lepším případě škrábance na laku pouze překryjí a po prvním umytí automobilu jsou škrábance zpět.

     Naše společnost, která je výhradním importérem autokosmetiky pro Českou republiku od předního německého výrobce Dr. O.K. Wack chemie, nabízí svým zákazníkům A1 Nano Kratzer Polish, který se vyznačuje trvalými účinky a jednoduchou aplikaci, kterou zvládne opravdu každý spotřebitel. Náš výrobek je pravidelným vítězem spotřebitelských testů v Německu. Také v roce 2014 si připsal úspěch a stal se vítězem testu GTÜ. Společnost GTÜ v Německu provozuje stanice technické kontroly a je nezávislou testovací autoritou v Německu. GTÜ porovnala kvalitu 12 prostředků k vyčištění autolaků od menších i větších vrypů. První místo v testu prostředků pro běžné motoristy patří výrobku A1 Nano Kratzer Polish od společnosti Dr. O.K. Wack, který si výborně poradil se škrábanci. Test hodnotil nejen to, jak si odstraňovače škrábanců poradí s porušeným lakem, ale například také jednoduchost jejich nanášení nebo obsah balení. Porovnaní viz. tabulka. A1 Nano Kratzer Polish můžeme  doporučit nejen na základě srovnávacích testů, ale i na základě vlastních zkušeností s tímto výrobkem, když naplnil všechna naše očekávání.

Zdroj: http://www.gtue.de/sixcms/detail.php?id=51938

A1 Nano Kratzer Polish obsahuje speciální nano-technologické leštící částice. Ty se vyznačují svojí extrémně pravidelnou velikostí a leštěním se rovnoměrně zmenšují.

Výrobek: 

-           odstraňuje škrábance z laku a plastu

-           natrvalo odstraní škrábance – nepřekrývá je!

-           jednoduché a rychlé použití – jenom jeden pracovní krok

-           dodá vysoký lesk a hlubokou barvu

-           vhodný i pro elektrické leštičky

-           neobsahuje silikóny

Balení obsahuje: 50ml A1 Nano Kratzer Polish, houbu a leštící utěrku. 

Vhodný na: škrábance po auto-myčce, škrábance pod kličkami od  dveří, lakované plasty, nádrže motocyklů, škrábance na tvrdých plastech jako reflektor, směrovka, sklo na motocyklu atd.